Наукове товариство учнів

Система роботи з розвитку обдарованості включає роботу з педагогічним колективом, з учнями та їх батьками. При роботі з учителями велика увага звертається на теоретичні основи роботи з учнями: діагностування обдарованості, проведення семінарів, педагогічних рад, нестандартних уроків.

З 2008 року у школі працює учнівське наукове товариство «Альтаір»

До складу НТУ «Альтаір» входять клуб міжнародного партнерства «Майбутні лідери», творче об’єднання «Пам’ять», історичний клуб «Майбутнє України» та секції малої академії наук. Наукове товариство у своїй діяльності керується статутом. Центральним органом товариства є його рада, до складу якої входять учні та вчителі школи. Найвищий орган товариства – конференція, що проводиться два рази протягом навчального року (жовтень, квітень).

План роботи наукового товариства на цей рік включає навчання, підготовку та участь членів товариства у різного рівня конкурсів та олімпіад.

Доценти факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя Панова Л.С., Жилко Н.М., Харитонов І.К., виступають науковими керівниками МАНівських робіт зі спеціальності «іноземна філологія» учнів спеціалізованої школи №5
м. Бровари.

Протягом трьох останніх років 5 учнів спеціалізованої школи №5 навчались в США за програмою FLEX «Майбутні лідери»: Нечипорук Оксана, Жмінько Олександр, Швиденко Анна, Костюк Едуард, Тихомирова Тетяна. Цього року до ІІІ етапу конкурсу FLEX дійшли учні Спірідонов Максим (9-В, учитель – Боровкова О.С.), Морозова Юлія (10-А, учитель – Опанасенко Н.С.)

Формою виявлення здібностей і реалізації талантів учнів школи є їхня участь у предметних олімпіадах, міжнародних конкурсах, конкурсах-захистах науково-дослідних робіт.

Кiлькiсть переглядiв: 313