"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю".

М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа.Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей.

Традиційно батьки виводять першокласників на лінійку і віддають їх у руки вчительки. Батьки, які є випускниками школи, вітають своїх дітей-першокласників з початком шкільного життя та заповідають їм шанувати та примножувати традиції школи.

/Files/images/IMG_1076.JPG /Files/images/IMG_1088.JPG

/Files/images/IMG_1091.JPG

Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ МІСТА

/Files/images/427372001444735121.jpeg

День міста Броварів щорічно припадає на третій тиждень вересня. До нього готуються за декілька днів. Школярі готують концертні номери, малюнки та саморобки.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.

Вчителі наші – люди прекрасніА наша школа – ніби весна,Живе тут і пісня, легенда і казкаКращої школи у світі нема!

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

Це довго очікуване та найулюблене свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт, після якого розважаються на дискотеці.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта,послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.

ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ

Остання субота лютого... Традиційна зустріч зі шкільними друзями, які закінчили школу 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому.

Непрохана сльозинка у зіницях,

В душі зі смутком радість обнялись,

Випускники сьогодні, як годиться,

З дитинством знов зустрітися зійшлись.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Чудове свято Жінки, Матері, Сестри, Коханої щороку відзначають як Міжнародний жіночий день. Це свято стало традицією і нашої школи.

В цей день жінки по-справжньому відчувають себе Леді. Вітання, щирі посмішки, слова подяки і компліменти, газети-вітання говорять про велику повагу до жінки.

Святкові дійства для своїх мам та бабулей дарують учні початкової школи. Святковий концерт, який організовують учні старшої та середньої школи, проходить весело і схвильовано. Кожна пісня, вірш, танок – це присвята окремій жінці і разом з тим – усім працюючим в школі.

В цей день можна зустріти випускників і батьків, які теж завітали до нас, щоб подякувати за материнське відношення до всіх, хто навчався в стінах школи.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Урочиста лінійка. Лунає Гімн України, вноситься Державний Прапор України, виступають почесні гості, батьки, випускники. Нагороджуються відмінники навчання, переможці районних та обласних конкурсів та олімпіад. Коло пошани випускників 9 та 11 класу.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Вручення подарунків, виступ випускників, останній шкільний вальс та традиційна рубрика « Школьные годы чудесные…»

Кiлькiсть переглядiв: 373